Вже на початку наступного року фермери з Рівненщини поїдуть на стажування до своїх польських колег. Ця ініціатива належить Українському центру бізнесу у Варшаві.

 «Перші 12 фермерів з Рівненської області поїдуть на стажування на найкращі ферми та сільгоспвиробництва Польщі. Наш досвід показує, що молоді українські спеціалісти швидко навчаються, і коли повертаються додому показують гарний результат. Одного місяця стажування такого фермера у Польщі цілком достатньо», – розповів сьогодні під час візиту на Рівненщину керівник Українського центру бізнесу у Варшаві Ян Маньковський.

13

 Про можливість стажування рівненських фермерів у країнах Євросоюзу говорили й під час візиту до Польщі керівники Рівненської ОДА ще влітку цього року.

 «Тоді ми вперше спілкувалися на цю тему з польськими колегами. Ідея сподобалася усім. І вже маємо перший конкретний результат. Наші фермери у січні поїдуть до Польщі. Усі витрати на стажування рівненських фермерів бере на себе польські колеги: запрошуюча сторона сприятиме в отриманні віз, забезпечить проживання, харчування та стипендію нашим фермерам. В подальшому спільно з Яном Маньковським розроблятимемо й інші програми підвищення рівня кваліфікації наших аграріїв», – запевнив в.о. голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

Повідомляє прес-службаРівненської ОДА

Теґи:
1 155 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × один =