У Рівному в неділю, 7 квітня, о 14:00, пройде благодійний аукціон. Юний художник з Рівного Георгій Лозовий продасть свої картини з молотка. За виручені кошти буде оплачено курс лікування для семирічного хлопчика з ДЦП.
Детальніше про акцію розповіла власниця кафе “Calamarius”, де пройде аукціон, Вікторія Івченко: 
Одного дня я зробила свій вибір – я обрала бути доброю і милосердною і кількість людей, які розділяють мій вибір, в моєму житті – росте) Але коли своєю добротою діляться діти – це найвища міра задоволення.
В цю неділю, 7 квітня, в кавярні-книгарні Calamarius своєю творчістю і милосердністю поділиться назвичайно чуйна і талановита дитина – Георгій Лозовий. Йому всього 12 років, а талант художника уже наздогнав його і крокує поруч. Його картини наповнені змістом, світлом і добром, неначе його пензлик направляють янголи. Константин Лозовой, він просто мегаталановитий. Свою виставку він творив для того, щоб допомогти назбирати кошти на реабілітацію чудового хлопчика Іванка.
Картини будуть продані на аукціоні, але надіслані покупцям через 2 тижні від продажу, оскільки вони ще заряджатимуть відвідувачів нашої кавярні чуйністю)
Іванко Петрушкевич у свої 7 років зараз ходив би у другий клас, а після уроків грав би з друзями у футбол. Проте діагноз, який поставили йому в рік, перевернув усе його майбутнє. Дитячий церебральний параліч, враження усіх кінцівок в наслідок складних мозкових крововиливів. Попереду – боротьба, довжиною в життя.
Титанічні зусилля, які доклала його любляча сім’я для його здоров’я, не пройшли даремно: Іванко розвивається, хоч і повільними темпами. Він вже вміє сидіти з опорою, трішки повзає самостійно, багато розмовляє і запам’ятовує. Я знаю цю сім’ю особисто. Це величезне фінансове навантаження для неї. Давайте подаруємо їм таку можливість – ще раз звозити Іванка на лікування. І тим самим дати йому можливість зробити черговий крок уперед до свого одужання”.
На курс лікування (без доїзду і проживання) потрібно 13 000 грн. таких курсів потрібно проходити 4 на рік, найближчий вже в травні. Якщо Вам лягла до серця ця історія і Ви хочете допомогти, Ви можете придбати картину на аукціоні 7 квітня о 14 годині в кавярні-книгарні Каламаріус, що за адресою – м. Рівне, вул. П.Могили, 18.
Або допомогти фінансово на особистий рахунок мами Іванка 4149 4978 7233 5957 Петрушкевич Дарія Іванівна
Тел мами Дарії – 0971150867 
969 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × один =

НОВИНИ