Група із 15 школярів прибула на навчання до Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату  із прифронтового міста Торецьк, що недалеко від Горлівки
Гості розповідають, що ситуація на Донеччині непроста: стріляють, є поранені, руйнування. Тому і відправили дітей на навчання у нашу область.  Нові вихованці перебуватимуть у закладі впродовж трьох місяців. А далі – за згодою батьків та самих школярів – і до кінця навчального року.
«Для дітей з Донеччини підготували цікаву програму. Школярі не тільки навчатимуться, але й за цей час побувають на різноманітних екскурсіях у Львові, Острозі, Дубні. У Рівному для них проведуть екскурсію містом, діти побувають у краєзнавчому музеї, Музеї бурштину, познайомляться з визначними пам’ятками», – каже заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко. 
Директор школи-інтернату Наталія Тарасевич спільно з вихованцями влаштували гостям і запрошеним теплу зустріч та солодкий стіл. Знайомили дітей з новими однокласниками та вчителями.
«Ми вперше в Рівному, нас тут гарно зустріли. Таке відчуття, що ми приїхали не до друзів, а до родини»,  – зауважила директор Торецької школи-інтернату Донецької області Олена Гандзюк.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
545 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 9 =