Дата-активістів та міських управлінців Рівного 16 лютого запрошують на воркшоп «OPEN DATA BOOST: як візуалізувати дані міста». Захід відбудеться в Інформаційно-освітньому просторі InfoHub (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) . Початок о 12:00.
Про це повідомили в ініціативі «Дані міст». Воркшоп для мешканців Рівного став можливим завдяки перемозі міста у конкурсі «Відкритий виклик», що дав змогу залучити експертів та фахівців для впровадження політики відкритих даних.
Воркшоп OPEN DATA BOOST –  це можливість опанувати хвилю новітніх тенденцій та навчитися розповідати про своє місто за допомогою даних.
Візуалізація у сфері open data – це інструментарій, що дає змогу коротко та доступно представити великі та складні масиви інформації.
Програма воркшопу:
1. Вступне слово: чому відкриті дані – це круто?
2. Трохи про візуалізацію даних: чому це варто робити і як не варто?
3. Мова R. Основні види та способи візуалізації в R.
4. Візуалізація «правильних» даних з API.
5. Заключне частина: де можна навчитись і побачити більше?
Приходьте. Буде цікаво і корисно.
Для участі у заході просимо попередньо зареєструватися.
Нагадаємо, «Дані міст» – це opendata-ініціатива, співорганізаторами якої є Громадянська мережа ОПОРА (Україна) та TechSoup (Польща). Місія – докласти всіх зусиль, аби політика відкритих даних була успішно впроваджена в українських містах. Ми відкриті до співпраці. Є питання чи пропозиції? Пишіть сюди: danimist@opora.org.ua. Наш сайт: danimist.org.ua. Шукайте нас також у соцмережах.
Повідомляє прес – центр Громадянської мережі ОПОРА
Теґи:
327 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + три =