З метою підтримки української армії, в зону АТО з Рівненської області було направлено 16 шкільних автобусів. На сьогодні 12 транспортних засобів не повернулося до навчальних закладів, де вони закріплені. Про це повідомили сьогодні на прес-конференції голови Рівненської ОДА.

«Частину з них пошкоджено, оскільки їх використовують наші військові на Сході України. Є ймовірність, що деякі шкільні автобуси можуть взагалі не повернутися і ці транспортні засоби буде втрачено. Хочу відмітити, що Рівненщина стовідсотково виконала програму мобілізації техніки у зону АТО, передавши у тому числі, ще й ці шкільні автобуси. Якщо якийсь із автобусів не повернеться, шукатимемо можливість як придбати новий», – зауважив Сергій Рибачок.

Разом, з тим, як зазначив заступник голови ОДА Олександр Савчук, у новому навчальному році регулярними і безоплатними перевезеннями школярів буде охоплено 13,5 тисяч учнів та дітей дошкільного віку, а це 88 відсотків від потреби. Мова йде, як про шкільні автобуси, так і про орендований та рейсовий транспорт.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

529 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − два =