У неділю, 18 вересня, об 11.00 прем’єрою вистави для сімейного перегляду «Маленька фея» Рівненський академічний обласний театр ляльок відкриває 42-ий театральний сезон. Нова постановка розрахована на діток від семи років.
b1dd1e024f88b881594414cf8dd14b5b
– «Маленька фея» – це перша вистава, з постановки якої 40 років тому розпочав діяльність наш театр. Тоді, 23 грудня 1975 року відбулося відкриття першого театрального сезону. Отож, знаково, що 42-ий театральний сезон ми розпочинаємо «Маленькою феєю» у постановці режисера Сергія Брижаня, – зазначив директор комунального закладу «Рівненський академічний обласний театр ляльок» Рівненської обласної ради Володимир Данилюк. – Герої вистави «Маленька фея» вчать глядачів саможертовності заради інших. Казка розповідає про карлика Тьху-ти, який не любить роботящих людей і прагне зробити їх ледачими та безвольними. Його сила зростає, коли людина сердиться. Саме через це у його полон потрапила і Маленька Фея. Однак ,на її порятунок відправився працелюбний дроворуб Горан.
Також, цього ж дня, відбудеться показ інтерактивної вистави «Бармалей» для діток із трьох років. Вона розпочнеться о 13.00.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
589 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 2 =