Залучити від 100 тисяч до 2,5 мільйонів євро зможуть конкурсанти Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, фінансованої ЄС
Новий етап Програми розпочинається вже за місяць – 11 жовтня.
Про це розповіли експерти представництва Програми під час фотовиставки у Рівному, приуроченій святкуванню Дню Європейської Співпраці-2016.
Проекти можуть подавати неприбуткові організації – органи влади, бюджетні та громадські організації. Серед пріоритетів – соціальні послуги, заходи з охорони здоров’я, охорони культурної та природної спадщини та ін. 
Так, проекти можуть фінансуватися на 90% з Євросоюзу, а 10% мають надати партнери.  
Аби отримати європейський грант, необхідно розробити транскордонний проект, щовтілюватиметься представниками трьох країн.
Програма Польща-Білорусь-Україна охоплює Львівську, Рівненську, Волинську, Закарпатську, Тернопільську та Івано-Франківську області України. Крім того, залучені Підкарпатське, Подляське, Любельське, Мазовецьке воєводства Польщі, а також Гродненська, Брестська, Мінська та Гомельська області Білорусі.
Першийконкурс проектних заявок триватиме з 11 жовтня до 31 грудня 2016 року, загальний бюджет якого – 80,17 мільйонів євро.
«Дана Програма – це хороша можливість покращити співпрацю між трьома країнами та реалізувати суспільно важливі проекти. Водночас, це шанс розвинути регіон, так і поліпшити як життя людей. Надіюсь, що Рівненська область достойно представить свої напрацювання», – зазначила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
Загалом планується провести два конкурси для звичайних проектів і один для малих проектів. Загальний бюджет всіх трьох конкурсів становить понад 116 мільйонів євро.
З 2014 року у рамках Програми вже було реалізовано 117 проектів, що підвищували рівень життя на прикордонних територіях Польщі, України та Білорусі. 
Детальну інформацію можна отримати за посиланням – www.pl-by-ua.eu
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
691 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + 15 =