парфуми1

фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Здолбунівською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України (придбання та зберігання наркотичної речовини у великому розмірі без мети збуту).
Доведено, що 42-річний житель м. Рівне, маючи не зняту та не погашену у встановленому законом порядку судимість, діючи повторно, в порушення вимог Законів України «Про заходи протидії незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними» і «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» незаконно придбав та зберігав наркотичний засіб без мети збуту.
Працівниками Здолбунівського ВП Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області виявлено та вилучено під час особистого огляду злочинця шприци з наркотичною речовиною. Відповідно до висновку експертизи наркотичних засобів маса вилученого ацетильованого опію, обіг якого заборонено, становила 1,177 г. Суд, погодившись з доводами прокурора, визнав вказану особу винною у вчиненні злочину та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки.
Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області
Теґи:   
565 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + 16 =