14 лютого 2018 року Шевченківський районний суд м. Львова за принципової позиції військової прокуратури Західного регіону України обрав громадянину, який займався незаконним видобутком бурштину на Рівненщині, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці.
Крім того, суд встановив підозрюваному 200 тис грн застави.
Нагадаємо, вказаного правопорушника затримано 11 лютого 2018 року військовою прокуратурою Західного регіону України спільно із Шевченківським відділом поліції Головного управління Нацполіції України у Львівській області за матеріалами та спільно з Представництвом внутрішньої безпеки в Рівненській області Служби безпеки України під час передачі чергової тижневої частини неправомірної вигоди у розмірі 500 дол США.
Хабар у розмірі 500 дол США, а всього на загальну суму 2000 дол США, призначався начальнику Дубровицького міжрайонного відділення УСБУ в Рівненській області за невтручання його підлеглими працівниками в протиправну діяльність видобувача сонячного каменю щодо незаконного видобутку бурштину. Кошти виявлено та вилучено під час проведення огляду місця події.

Повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

Теґи:   
887 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × два =

НОВИНИ