У Клевані лікуватимуться та проходитимуть реабілітацію 24 пацієнти Рівненського військового госпіталю.

«Це перші учасники АТО, яких ми направили до обласного госпіталю інвалідів війни. Аби бійці змогли оздоровитися у Клевані, де є усі належні умови, і я, і голова ОДА Сергій Рибачок зверталися з офіційними листами до керівництва держави та до Міноборони. Плануємо щотижня відправляти туди наших пацієнтів», – розповів начальник Рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов.

За словами Олексія Кльонова, нині у військовому госпіталі лікується 172 учасники АТО. Загалом за останні п’ять місяців у медзакладі побувало більше 800 бійців. У військових переважали вогнепальні, міновибухові та осколкові поранення.

Наразі лікарі госпіталю працюють з наслідками перенесених контузій та психологічним перевантаженням бійців. Саме для цього у медзакладі працює п’ятеро психологів-волонтерів: троє – з Острозької академії, ще двоє – з Асоціації психологів України.

«Останнім часом фінансування госпіталю на закупівлю медикаментів Міністерством оборони покращилося, – зауважив Олексій Кльонов. – Разом з тим, продовжуємо співпрацювати з місцевими волонтерами».

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

614 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 8 =