Костопільським районним судом 10.09.2018 задоволено клопотання органу досудового розслідування, погоджене із прокурором, та застосовано до жителя Костопільщини запобіжний захід у виді тримання під вартою із можливістю внесення застави.
Костопільським відділом Здолбунівської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактами незаконного збуту психотропних речовин жителем Костопільщини. У зв’язку із здійсненням злочинної діяльності останнього затримано у порядку, передбаченому ст. 208 КПК України, та повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 307 КК України (незаконний збут психотропної речовини) і ч.2 ст. 307 КК України (незаконний збут психотропної речовини, вчинений повторно).
Досудовим розслідуванням встановлено, що костопільчанин всупереч вимогам Законів України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними», діючи з корисливих мотивів, неодноразово збував психотропну речовину – метамфетамін.
Суд, неупереджено вивчивши доводи сторони обвинувачення, визнав їх обґрунтованими та задовільнив клопотання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Триває досудове розслідування.
Довідково: санкція ч.2 ст.307 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
За матеріалами Здолбунівської місцевої прокуратури
Теґи:
407 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + один =