За правом на отримання компенсації за житлово-комунальні послуги звернулося 258 родин Рівненщини. Найбільше заяв надійшло від рівнян – 192. До районного управління соцзахисту Млинівщини звернулося 24 пільговиків. Більше десятка заяв прийняли місцеві управління Сарненського району, міст Дубно та Острога.

Відтак, більше двох сотень сімей вже користуються пільгами на житлово-комунальні послуги, повідомили в департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Нагадаємо, що з 1 липня 2014 року діє нова адресна програма для соціальної підтримки малозабезпечених сімей при оплаті комунпослуг. У рамках програми малозабезпеченим сім’ям надається компенсація додаткових витрат, що виникли після підвищення цін і тарифів на природний газ та тепло. Право на отримання компенсації мають сім’ї, загальний сукупний місячний прожитковий дохід яких нижчий, ніж прожитковий мінімум на родину. Для оформлення компенсації потрібно звернутися до органу соцзахисту населення за місцем реєстрації. Разом з тим, одночасно із програмою компенсацій додаткових витрат на оплату комунпослуг продовжує діяти програма житлових субсидій.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

467 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − 9 =

НОВИНИ