З 10 лютого у Рівному була піднята ціна на перевезення пасажирів по місту. Вартість нині становить 3 грн. Водії скаржились на нерентабельність перевезень за минулим тарифом.Та чи повністю ця ціна справедлива, і чому ціна у Київ з Рівного навпаки зменшилась?

25
– Водій повинен заправитись і віддати певну суму перевізнику. Якою буде зарплата якщо левову частку ми повинні віддати перевізнику і додати бензин і деталі? Витрати на перевезення по ціні 2,50 по місту не окуповують себе і я вважжаю що це ще занижений тариф. Мінімальною мало б бути 3,30коп – відповів водій одного з маршрутів Олександр.

Також саме сьогодні була піднята ціна аналогічно Рівному- у Сумах. Як пояснив журналіст сайту 0542 Олександр Мартинюк- В принципі ця сума є не повністю обгрунтована, адже все залежить від даних пасажиропотоку,крос субсидування. Також у нас є автобуси Рута що на газу.І водії скаржаться на ціну бензину хоча всі повинні знати що Богдани це дизельні автобуси. Але за даними створеним міським головою комітету ціна 3 грн є прийнятною і її встановили і привели в дію з сьогоднішнього дня. Та попри це відповідно до ч.3 п.12 ст. 15 «Проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття». Цього закону у Сумах не було дотримано і нині активісти подаватимуть у суд.

Як стало відомо блогеру сайту “Новини по-рівненськи” міжміський перевізник встановив акцію на проїзд до Києва. Знижка становить 30 грн для пасажирів які забронюють місце в онлайн режимі. Таким чином перевізник контролюватиме обсяг клієнтів. Чи не варто і нашим перевізникам контролювати кількість пасажирів задля уникнення привласнення коштів водіями? Та за даними водіїв витрати значно перевищують міжміські перевезення, адже вони не настільки рентабельні і в деяку пору маршрути їздять майже без пасажирів, що не повністю себе окуповують навіть у час пік. Хоча ці дані варто перевіряти.

909 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 1 =