Про це у себе на сторінці у Фейсбуці написав голова Рівненської ОДА. Зокрема Олексій Муляренко повідомляє: 
Сьогодні провів нараду щодо стану справ на ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод». В минулому потужне виробництво на 10 гектарах землі, а зараз повне беззаконня – на превеликий жаль, так коротко можна все описати.
Однак, з часу останньої нашої наради від 4 жовтня, є помітний прогрес у процесі повернення заводу в державну власність. Зокрема визначили ліквідатора підприємства, провели інвентаризацію майна, провели збори кредиторів і регіональне відділення Фонду держмайна готує проведення реальної оцінки майна Радіозаводу. Після того ліквідатор матиме змогу продати інвестору з аукціону комплекс (цілий, або частинами), а у грошовий еквівалент погасити заборгованість перед кредиторами. В найбільш оптимістичних прогнозах про відчуження будемо говорити у березні. Це була б наша велика перемога для міста і області.
Шкода, але гірше просувається вирішення питання щодо виселення розплідника тибетських мастифів. 380 собак незаконно проживають у вольєрах на території Радіозаводу. Від такого сусідства не мають спокою ні мешканці, ні студенти МЕГУ. 10 місяців минуло, а «віз і нині там», на жаль, виконавча служба не може впоратись із покладеним на неї завданням й не пропонує іншого варіанту розв’язання проблеми, перекладає за це провину на третіх осіб. Не буває безвихідних ситуацій, тим більше коли закон на боці громади, тому мені лишається незрозумілою така пасивність відповідальних осіб.
Відтак я звернувся до прокуратури з питання виконання рішення суду. За цим фактом уже порушено кримінальну справу. Тим часом підприємець Юрій Бойко подав апеляцію на рішення суду, який, нагадаю ще в жовтні 2016 року, зобов’язав його прибрати розплідник. 18 січня ми дізнаємось чи задовольнять його скаргу. Після того знову сядемо за круглий стіл. А поки я доручив своєму заступнику Igor Tymoshenko створити робочу групу для координації всіх причетних структур.
846 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − один =