4-річна рівнянка, Даринка Пашко, як і діти у її віці, любить складати пазли, гратись кубиками, а ще, як справжня  маленька господиня, обожнює нарізати іграшкові фрукти. Утім нині, раніше милі серцю іграшки, не приносять того задоволення. Дівчинка адаптується до нового життя… у лікарняній палаті.
Почалося все з болі в правому колінному суглобі, потім ручки боліли, тільки виліковували, знову поверталися болі в інші суглоби. Лікувались антибіотиками, думали, що артрит“, – розповідає Новинам по-рівненськи мама дівчинки, Вікторія Пашко. – “Потім почав боліти живіт, я помітила збільшення в правому боку. Зробили УЗД органів черевної порожнини, яке показало збільшення печінки, селезінки, нирки, потовщення всіх слизових, збільшення лімфовузлів“.
Батьки не гаючи часу звернулися до інфекціоніста, який після відповідних аналізів, направив дитину до гематолога. Даринку госпіталізували, а після пункції медики сказали – гострий лейкоз.
Пройшли одну хімію, після якої погіршилися аналізи, підвищилася температура. Нас 2 тижні відкапували. Зараз лікарі планують продовжити хіміотерапію“, – розповідає мама Даринки. – “Прогнозів медики ще не дають, чекають останній аналіз з Києва, після якого будуть зроблені прогнози і ризики. Перший аналіз з Києва показав гострий лімфобластний лейкоз, нейролейкемія“.
Попереду у дівчинки тривале та дороговартісне лікування, родина просить фінансової підтримки у небайдужих до чужої біди людей, адже не в змозі оплатити усі медичні витрати.
Номер платіжної картки мами дівчинки:
4731 2191 0872 4158 Пашко Вікторія Валеріївна (Приватбанк).
7 026 переглядів

2 комментарі на “4-річна рівнянка бореться з лейкозом, потрібна допомога небайдужих людей

 • 03-Гру-2018 о 23:41

  ЧОМУ ХВОРІЮТЬ МАЛІ ДІТИ?

  Коли хворіє доросла людина то це не викликає здивування, а от коли мала дитина починає хворіти, і на її лікування потрібні тисячі доларів, це вже по за межами здорового глузду. Людина хворіє тоді коли порушує сім смертельних гріхів. Якщо людина не вміє любити і прощати правильно, то в ній, накопичується внутрішня агресія у вигляді невдоволення собою, або коханими та рідними. Оця агресія руйнує імунітет, та енергетику людини. Лікарі ба чуть наслідок, саме захворювання, а причина всіх важких захворювань в душі людини. Тіло це проявлена частина душі. Формування душі маленької дитини починається з моменту закохання майбутніх батьків , і не закінчується коли дитина народжується. Душа людини значиміша за тіло в десять разів. Але більшість українців, забули про Бога, і не турбуються за чистоту душі. Що є Бог?, де Його шукати? Які найголовніші заповіді? На ці питання люди не мають чіткої відповіді.
  Коли батьки разом зі своєю любов’ю наповнюють душу своєї дитини і своєю агресивністю, то дитина не витримує і починає хворіти. В душах дітей все збільшується на порядок, все хороше і все нехороше.
  Агресивність людини визначає її світогляд, її система пріоритетів. У більшості людей світогляд викривлений до межі можливого. Коли спитати людину, що для неї на першому місці, то більшість скаже майбутнє, щаслива доля, діти… А є заповідь – не сотвори собі кумира, вона означає що не варто людське ставити вище Бога. Правильна система пріоритетів коли на першому місці стоїть Бог. Правильна система пріоритетів, коли на першому місці Бог, а на другому Україна, а потім все особисте. Коли на першому місці людське, то його людині руйнують зверху, через коханих і рідних. Коли в жінки на першому місці коханий, сім’я, відносини, то Бог зробить так що чоловік стане трохи пити, трохи гуляти, коли жінка це не прийме, то випробовування продовжиться. Більшість не прощаю ні, себе ні своїх близьких. Відповідно накопичується величезний потенціал невдоволення. Ненависть, гнів, важкі образи з часом проходять, а от невдоволення залишається. Воно не помітне, просто рівень щастя стає меншим, не таким яскравим , як у дитинстві.
  Для того щоб діти не хворіли, батьки повинні бути гармонійними. Але, розвиток цивілізації, привів до того, що людство перетворилося на величезну ракову клітину. Тому все більше дітей будуть хворіти онко-захворюваннями. Причина захворювання раком малих дітей в душі батьків, коли батьки через покаяння глибинне, очищають свої душі і душу малої дитини, то захворювання проходить само. Просто батьки в яких діти хворіють на онкологічні захворювання, так само згодом будуть хворіти. скайп розкажу більше

  Відповісти
 • 04-Січ-2019 о 17:17

  Доброго дня, напишіть номер телефону мами дівчинки, можливо зможу допомогти

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =