29 квітня, у місті Дубно, люди стали свідками того, що 5-ти річний хлопчик ледь не захлинувся у калюжі. Також очевидці додають, що від дитини було чути запах алкоголю і хлопчик ледве тримався на ногах.
29.04 до нас прийшла сусідка з переляканими очима. Хлопчик, який живе по сусідству (йому 5 років), чуть не захлинувся у калюжі. Коли вона підійшла до нього, то він заточувався і ледь стояв на ногах. Підійшовши блище вона почула від нього запах алкоголю, – продовжує розповідати дубенчанка. – Ми негайно пішли до його батьків. Це сім’я алкоголіків, там ростуть два хлопчика. Старший ходить у 5 клас, а молодшому 5-ть років. До слова, молодшого підгодовує вся вулиця і одягає також. Коли ми прийшли у будинок, ну його важко так назвати, то викликали поліцію. Після їхнього приїзду побачили, що вони самі були у шоці: малий ледь стояв на ногах і був весь мокрий. Також ми викликали швидку допомогу, хлопчика забрали, а ми написали близько 10 пояснень і прохань, щоб малого не віддавали матері. І знаєте.що??? На превелике диво, коли я вчора зателефонувала рідним, щоб дізнатись як дитина, то мені сказали що його віддали, – обурюється жінка й додає – Знаєте, що саме цікаво, коли зателефонували до лікарні і запитали, який рівень алкоголю був у крові, то вони сказали, що такого аналізу дитині не робили і що він п’ятним не був. То що виходить біля 10-ть людей і поліцейський патруль – дураки!? А чи не з доброї руки начальника соцслужб про це не говорять, щоб не було скандалу?”
А ще дубенчанка розповідає: «Я була в їхньому будинку. Та це просто жах! Я знаю, що забирати дитину він матері погано, але жити так – теж не можливо! Зимою не топиться, малому 5 років, а він важить менше ніж діти яким 2,5 роки. Та ще й до того, ця горе-мати постійно приводить нового коханця, на що та дитина надивилась, то можна тільки уявити».
Також сусіди кажуть, що довго чекали на адекватну реакцію соцслужб і мовчали про те, що коїться під боком й тим часом самотужки, по можливості, годували дітей.
Я довго мовчала і кормила малого. В 4 роки він не навіть знав, що таке банан і не вміє в руках вилку тримати. Гратись він теж приходив по сусідах. Але всьому є межа. Йому 5-ть років, а він не говорить, ну точніше – не розбірливо.
Він худий, як діти при голокості. Я ніколи не забуду як давала йому вареники з сметаною і чуть не плакала. Сусіди його миють годують. Та в нього така тімянушка на голові, що її вже певне і не виведеш та й йому попку не знаю коли мили. Він ходить чухається, а про чищення зубів взагалі мовчу. Старший ходить у школу і совається всюди цілими днями аби додому не іти“, – каже жінка.
Так само сусіди додають, що в ці хвилини горе-мати знову п’яна!!!
Соцслужба взагалі не хоче нічого робити! Їм лишся заморока. А ті заяви, які ми писали – їх просто немає. А де вони ділись? Це страх і позор, – бідкаються на вулиці, де живуть бідні діти.
Про це пише Ксенія Галицька у своєму блозі «Знай більше».  Місцевій журналістці вдалось зв’язатися із начальником служби у справах дітей при Дубенській міській раді Юрієм Круком і ось, що він каже: « Про те, що сталося 29 квітня ми дізналися лише вчора, коли нам зателефонували з лікарні. Сказали, що дитину в понеділок привезла поліція і була мова про вживання алкоголю і те, що хлопчик був сам на вулиці. Але лікарі запевняють, що вживання алкоголю не було. Вчора мама приїхала в медзаклад і забрала дитину додому».
“5-річний хлопчик 3 29.04 по 02.05 сам перебував (без матері) в лікарні” – наголошує Ксенія Галицька.
Від нині ми починаємо готувати позивну заяву в суд, для позбавлення… Ви ж самі розумієте, що все не так швидко робиться. А має бути все по закону. Кілька хвилин тому ми провели переговори із школою-інтернатом, щоб ті в понеділок тимчасово прийняли дітей. Вони погодились, оскільки є вільні місця. Ми будемо мати серйозну розмову з мамою, щоб вона дала згоду на перебування дітей в даному санаторії, поки суд не вирішить, що робити далі“, – каже Юрій Сергійович.
Також посадовець каже, що у місті чимало неблагополучних сімей. Є багато й одиноких мам.
“Коли мами вирішують свої питання , а не думають про дітей, то там є проблеми. Але ми робимо все можливе, щоб це не шкодило дітям. А що стосується даного інциденту, то я надіюся, що в понеділок ми цю проблему розв’яжемо”, – запевнив Юрій Крук.
1 868 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + два =

НОВИНИ