«Встигнути все за чотири години» – ось слоган OPENDATA-інтенсиву від «Даних міст» у Рівному, на який організатори запрошують усіх охочих.
OPENDATA-інтенсив пройде у середу, 7 лютого, в приміщенні Інформаційно-освітнього простору InfoHub (м. Рівне, вул. Словацького, 3а). Початок о 12:00.  
Учасники заходу отримають необхідний базовий набір знань і вмінь для початку роботи з відкритими даними. Концепція OPENDATA-інтенсиву полягає в ідеї, що швидкий темп і цікаве заняття відкривають друге дихання і продукують неочікувані результати для учасників.
Чотиригодинний OPENDATA-інтенсив складатиметься із таких кейсів:
–                     нормативна база, що регулює в Україні політику відкритих даних;
–                     формати даних і машиночитність;
–                     робота з OPENREFINE (чистка даних);
–                     дата-середовище: де шукати підтримку.
У першу чергу, захід буде корисний для працівників міських рад, які відповідальні за роботу з відкритими даним, активістів та містян, які цікавляться відкритими даними.
Для участі в OPENDATAінтенсив заповніть, будь ласка,  форму попередньої реєстрації. Після цього Вам на пошту надійде лист-підтвердження із детальнішою інформацією.
Подія організована в рамках «Відкритого виклику». Саме завдяки перемозі у цьому Конкурсі Рівне виграло право на низку ексклюзивних освітніх та практичних заходів з відкриття даних.
 За додатковою інформацією звертайтеся:
Олена Чудінович, Громадянська мережа ОПОРА
тел.: 096 16 91 419
Теґи:
320 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × два =

НОВИНИ