На Рівненщині відбулося чергове засідання антирейдерського аграрного штабу. Його учасники розглянули питання приватизації землі сільськогосподарського підприємства «Шубківське»
Адже цей процес затягнувся, і ділянки досі не розділені між акціонерами.
Нагадаємо, приватизація підприємства розпочалася з 2008 року. Після зміни форми власності – із державного на публічне акціонерне товариство – власниками акцій стали 395 чоловік. Це працівники та пенсіонери підприємства. Продаж акцій відбувся у 2016 році. Загалом у постійному користуванні підприємства знаходиться 2260 гектарів землі. Її необхідно розділити між акціонерами підприємства.
Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час засідання штабу звернувся до керівника «Шубківського» якнайшвидше підготувати документи, аби прискорити розпаювання земельних ділянок. Адже після цього селяни набудуть права на землю, здача в оренду якої дасть змогу отримувати гроші. Люди повинні отримати те, що їм належить, наголосив Ігор Тимошенко.
Нагадаємо, у серпні цього року на Рівненщині створили антирейдерський аграрний штаб. Він працює у режимі оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень земель або вирощеного фермерами урожаю.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
442 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 7 =