Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області:
У нашій пам’яті ще свіжі рани Майдану, коли протистояння міліції і народу призвело до кривавих жертв. Наслідком недолугої політики тодішьої влади стала поліцейська реформа. Молоді хлопці та дівчата взяли на себе відповідальність за ті зміни, які важко, але відбуваються в нашій країні.
Працівники патрульної поліції Рівненщини з повагою ставляться до усіх, хто називає себе активістами, хоч останнім часом це слово набуло негативного забарвлення. Створюючи організації, ціллю яких є дескредитація органів влади, розхитування ситуації та конфлікти з правоохоронцями, деякі особи переслідують виключно політичні цілі та задовільняють власні владні амбіції, але аж ніяк не роблять це в інтересах суспільства.
Ми готові до будь-якого конструктивного діалогу з тими, хто хоче будувати, а не руйнувати країну.
Повага має бути взаємною. Тому, запевняємо, наша реакція буде відповідно ситуації.
Учора під час патрулювання небезпечної діляки на трасі Київ-Чоп, де лише за останній рік сталось 4 смертельних ДТП (5 загиблих) до екіпажу під’їхав т/з марки “BMW” на іноземній реєстрації. З салону вищезазначеного транспортного засобу до них звернувся чоловік, котрий в грубій формі повідомив екіпажу про порушення останнім ПДР, а згодом почав блокувати його і агресивно поводитись в бік правоохоронців.
На місце події прибули інші активісти ГО ” Автоєвросила”, котрі почали блокувати службовий автомобіль. В той самий час присутність патрульних була необхідна в місті за наказом командира роти, оскільки інші екіпажі були зайняті, а цей територіально знаходився найближче. З лінії 102 надійшло повідомлення про стрілянину на вулиці Чорновола та крадіжку на вулиці Гагаріна.
З метою уникнення блокування службового автомобіля, уникнення можливої дорожньо-транспортної пригоди і забезпечення безпеки напарника та інших громадян інспектор поліції здійснив рух заднім ходом, під час якого, 30-річний громадянин отримав, з його слів, тілесні ушкодження. Як це відбувалось і з чиєї ініціативи – можна чітко прослідкувати на відео.
З метою належного документування даної події інспектори викликали слідчо-оперативну групу Рівненського РВП Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області та швидку медичну допомогу.
У порядку КПК за вищевказаними фактом слідчими будуть внесені відомості до ЄРД за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) та 343 КК України (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу).
І ще раз нагадуємо усім громадянам.
У нас вистачить сил і професійних навичків реагувати на усі подібні випади.
Хочете помогти – не заважайте!
Честь.

Поліція знародом! А народ з поліцією?…

Поліція з народом, а народ з поліцією? У нашій пам'яті ще свіжі рани Майдану, коли протистояння міліції і народу призвело до кривавих жертв. Наслідком недолугої політики тодішьої влади стала поліцейська реформа. Молоді хлопці та дівчата взяли на себе відповідальність за ті зміни, які важко, але відбуваються в нашій країні. Працівники патрульної поліції Рівненщини з повагою ставляться до усіх, хто називає себе активістами, хоч останнім часом це слово набуло негативного забарвлення. Створюючи організації, ціллю яких є дескредитація органів влади, розхитування ситуації та конфлікти з правоохоронцями, деякі особи переслідують виключно політичні цілі та задовільняють власні владні амбіції, але аж ніяк не роблять це в інтересах суспільства. Ми готові до будь-якого конструктивного діалогу з тими, хто хоче будувати, а не руйнувати країну. Повага має бути взаємною. Тому, запевняємо, наша реакція буде відповідно ситуації. Учора під час патрулювання небезпечної діляки на трасі Київ-Чоп, де лише за останній рік сталось 4 смертельних ДТП (5 загиблих) до екіпажу під'їхав т/з марки "BMW" на іноземній реєстрації. З салону вищезазначеного транспортного засобу до них звернувся чоловік, котрий в грубій формі повідомив екіпажу про порушення останнім ПДР, а згодом почав блокувати його і агресивно поводитись в бік правоохоронців. На місце події прибули інші активісти ГО " Автоєвросила", котрі почали блокувати службовий автомобіль. В той самий час присутність патрульних була необхідна в місті за наказом командира роти, оскільки інші екіпажі були зайняті, а цей територіально знаходився найближче. З лінії 102 надійшло повідомлення про стрілянину на вулиці Чорновола та крадіжку на вулиці Гагаріна. З метою уникнення блокування службового автомобіля, уникнення можливої дорожньо-транспортної пригоди і забезпечення безпеки напарника та інших громадян інспектор поліції здійснив рух заднім ходом, під час якого, 30-річний громадянин отримав, з його слів, тілесні ушкодження. Як це відбувалось і з чиєї ініціативи – можна чітко прослідкувати на відео. З метою належного документування даної події інспектори викликали слідчо-оперативну групу Рівненського РВП Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області та швидку медичну допомогу. У порядку КПК за вищевказаними фактом слідчими будуть внесені відомості до ЄРД за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) та 343 КК України (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу). І ще раз нагадуємо усім громадянам. У нас вистачить сил і професійних навичків реагувати на усі подібні випади. Хочете помогти – не заважайте! Честь.#rivnepolice #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Рівненської області on Donnerstag, 25. Januar 2018

842 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 5 =