Сьогодні в метушливому натовпі побачила маля, дівчинку з волоссям сонячних променів, таких золотаво-руденьких, теплих і чистих, сніг падав на волосся і воно виглядало полем барвистих квітів, на які падають в танці сніжинки. Чорне кашемірове пальтечко, лаковані бордові черевички на шнурівках, колготи в кольорову смужку, великі-превеликі дитячі очі та дзвінкий щирий сміх ….

0

 

Зустріла її в черзі в кондитерському відділі.Магазин, що на роздоріжжі. Дівчинка вибирала торт, вагалася, який взяти:.. “Київський”, “Трюфель”, “Наполеон”, Пташине молоко “…. Велика скляна вітрина була переповнена солодощами і це трохи збивало дитину спантелику Вибрати було з чого Вибір зупинився на солодкому виробі з назвою “Марципан”. Руденька дістала згорток паперу в клітинку, там були загорнені гроші, купюри по одній-дві-п “ять гривень, які довго збиралися до цього дня. Покупка відбулася. 

19
Дівчинка побігла до світлофору, але я наздогнала її і запросила до себе додому, не хотілося відпускати її так швидко, раптом ніколи більше не зустрінемося? Вона прийняла моє запрошення, навіть не вагаючись, сказала, що живе недалеко і стемніє ще нескоро, а це значить, що вона має вільну хвилину. Від неї пахло карамельками-барбарисками і ніжною ваніллю.Волосся просто сяяло тими золотими барвами, сплітаючись в грайливі кучері. Я заварила ароматний гарячий чай, поставила білий фарфоровий чайничок на стіл, маля дістало з кишеньки кольорове драже, пригостило мене і засяяло в посмішці. Ямочки на щічках нагадували родзинки в свіжій булочці.Дитина весело сміялася зі мною, наспівувала дитячі пісні, розповідала цікаві історії. Було так затишно, тепло поруч із нею.Маля розігрілося і зморилося, поклало щічки на пухкенькі ручки і заснуло … Я дивилася на неї і не хотіла турбувати її сон. . Так я й сама заснула біля неї 
Прокинувшись, я побачила на кухонному столі записку: “.. Я так і не сказала, як мене звати.Я Любов Моє прізвище Щастя По-батькові Здоров” я. Живу на вулиці Добробуту і Злагоди 40, квартира світла, чиста і тепла, зі мною живуть мої рідні: Мир, Спокій і Надія. Я мушу бігти, але я лишаю тобі часточку себе і дякую за теплий прийом.Біжу привітати хорошу людину з Днем народженням і лишити їй також часточку себе.Бувай! Я тебе не покину ” 
Спершу я засмутилася, що дівчинка покинула мене, але я зрозуміла, про кого вона говорила.Вона побігла до Тебе. День народження у Тебе і тортик купувала для Тебе. Тому я не сумую. Тобі дзвонять в двері.Це вона прийшла.Біжи.Зустрічай)

18

 

 

Рубрика “Вітаємо” для тих хто хоче привітати рідних, коханих, колег та друзів. Ваші теплі та щирі слова зігріють серця небайдужих для вас людей.

821 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − вісім =