фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Апеляційним судом Рівненської області відмовлено у задоволенні апеляційної скарги колишнього слідчого міліції на обвинувальний вирок Рівненського міського суду.

Як вже повідомлялося, судом першої інстанції 07.12.2015 екс-міліціонера визнано винним у службовій недбалості, що завдала істотну шкоду охоронюваним законом правам, інтересам громадянина та спричинила тяжкі наслідки (ознаки кримінального правопорушення, що передбачене ч. 2 ст. 367 КК України). Йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки із встановленням іспитового терміну – 1 рік і 6 місяців, із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з владними повноваженнями та здійсненням правоохоронної діяльності, на той же строк.

Зокрема, доведено, що правоохоронець, неналежно виконуючи покладені на нього службові обов’язки через несумлінне ставлення до них, не забезпечив збереження вилучених у громадянина грошових коштів у сумі 80 тис дол США, які у подальшому були викрадені з приміщення обласного управління міліції.

На вказаний вирок суду першої інстанції засуджений подав апеляційну скаргу, у якій він просив вирок скасувати та визнати його невинним у вчиненні інкримінованого злочину.

Апеляційним судом Рівненської області сьогодні, 08.02.2016, апеляційну скаргу засудженого залишено без задоволення, – про це повідомив державний обвинувач, прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокурати Рівненської області Андрій Бабич.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному відбудеться інфо-день грантового конкурсу ЄС

Рятувальники Рівненщини готуються до можливої повені

Творчі колективи Рівненщини співпрацюватимуть із митцями Красноармійська

На Рівненщині чоловіка засуджено до 7 років позбавлення волі за смерть дружини

Жителів Рівненщини закликають долучитися до наймасштабнішої екологічної акції України

Школярі з Рівненщини представляли Україну на міжнародній конференції Моделі ООН у Женеві

У Рівному під час спільної операції правоохоронці вилучили майже центнер бурштину

Підозрілу сумку на вулиці Рівного залишили юнаки з Волині

655 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =