30 травня 2015 року, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив заупокійну літію за убитим Олександром Музичком, координатором «Правого сектору» по Західній Україні. По завершенні відправи владика Іларіон освятив пам’ятний знак, споруджений на його могилі.

IMG_4101 IMG_4104

Владиці співслужили: Рівненський міський благочинний прот. Леонід Поліщук; голова єпархіального відділу по зв’язках з пенітенціарними закладами прот. Григорій Горбач та клірики Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівне.

IMG_4129IMG_4138

Разом з духовенством та побратимами Олександра Музичка за спокій душі молилися також і його батьки.

IMG_4138IMG_4088

Довідка: Олександр Музичко народився 19 вересня 1962 року у місті Кізелі Пермської області Російської РФСР у родині репресованих Івана Дмитровича і Олени Павлівни Музичко. Предки Олександра Музичка воювали у Армії УНР. Брат діда Олександра Музичка воював в УПА. Три дядьки Олександра Музичка воювали в УПА і загинули від репресій.

У 1981–1983 роках проходив строкову військову службу у військах ППО в / ч 33115с в Тбілісі.

Створив у Рівному першу націоналістичну організацію СНУМ (Спілка незалежної української молоді), згодом став членом Української національної асамблеї, а після подій ГКЧП — загонів УНСО на Рівненщині.

У 1994 році, під час першої чеченської війни, командував загоном УНА-УНСО «Вікінг», який воював у складі підрозділу польового командира Шаміля Басаєва, був особистим охоронцем президента Чечні Джохара Дудаєва.

Після загибелі Джохара Дудаєва Олександр Музичко повернувся до України. Після поверненя продовжив розбудову УНА-УНСО на Рівненщині. Очолював Провід організації за часів Майдану.

Загинув в ніч з 24 на 25 березня 2014 року біля Рівного.

Повідомляє прес-служба Рівненської єпархії

МІЛІЦІОНЕРИ ЗАВІТАЛИ У СИРОТИНЕЦЬ ІЗ ПОДАРУНКАМИ

Максим Савич: “…найбільша помилка людей у тому, що вони все найкраще відкладають на потім…”

547 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − 5 =