Через сайт  Рівненської єпархії УПЦ Київського Патріархату  архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звернувся до мешканців Полісся з приводу «бурштинового» свавілля

01
Дорогі у Христі браття і сестри! Шановні співвітчизники!

Протягом останніх років на території поліських районів Рівненської області спостерігається нелегальний видобуток бурштину, що викликає занепокоєння у суспільстві, оскільки наслідком цієї діяльності є знищення десятків гектарів лісових масивів та земельних угідь.

Багатостраждальна Поліська земля раніше не знала такого варварського винищення природи руками людей, які невтомно, незважаючи ні на свято, ні на будень нещадно знищують неоціненне багатство рідного краю.

Сьогодні бурштинова лихоманка поглинула тисячі людей, в яких жага легко і швидко збагатитись поширюєтьсь, як страшна епідемія. Але тимчасові, на перший погляд, легкі заробітки, вже мають свої наслідки, оскільки спричиняють пиятику, розпусту та злочинні дії і, найстрашніше, що на цих негативних прикладах вчаться діти. Таким чином нівелюються справжні людські цінності і нищаться не лише природні багатства, а й людські душі.

У зв’язку з цим, звертаюсь до всіх, кому не байдужа доля майбутніх поколінь із словами заклику про припинення цього незаконного свавілля. Пам’ятаймо, що корисні копалини не безкінечні і мають давати користь не для певних осіб, які порушуючи Заповідь Божу «Не кради», незаконно збагачуються, а для всієї Держави.

“Яка користь людині, якщо вона здобуде весь світ, а душу свою занапастить?” (Мф. 16, 26) – промовляє до нас Христос. Тому дослухаймося до слів Спасителя, та шукаймо Царства Божого, а все інше додасться нам (Лк. 12, 31).

Іларіон,

архієпископ Рівненський і Острозький

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному рятувальники здавали кров онкохворим діткам

На Рівненщині оголосили конкурс для активних громад

У Рівному судитимуть колишнього посадовця органів внутрішніх справ за використання підробленого диплома про вищу освіту

На Рівненщині чоловік вбив співмешканку але, як це сталося, поки пригадати не може

На Рівненщині старателі не хотіли віддавати поліції “знаряддя праці” та чинили опір

Рівненські борці здобули призові місця на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

У Рівному викрито чергову «підпільну» заправку

НА РІВНЕНЩИНІ ЗА ДОБУ ДО ПОЛІЦІЇ ЗДАЛИ ШІСТЬ ОДИНИЦЬ ЗБРОЇ

У світ вийшла книга про унікальне мистецтво на Рівненщині

Рівненський “Верес” проведе два контрольних матчі

770 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − 4 =