14228087Цьогоріч архієпископ Рівненський і Острозький УПЦ КП Іларіон став переможцем в номінації “Служіння громаді” у рейтингу громадської шани “Золотий колос”.
Тож, під час перебування Владики на Дубенщині, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк та голова Дубенської районної ради Олександр Козак вручили відзнаку громадської шани архієпископу Рівненському і Острозькому УПЦ КП Іларіону та подякували за працю на благо рідного краю.
У характеристиці переможця зазначається: “Владика архієпископ Іларіон невтомний трудівничий у церковному і громадському служінні. Рішенням священного синоду УПЦ КП та з благословення святішого Патріарха Філарета від 23 січня 2012 року владика очолює Рівненську єпархію, а це понад 300 храмів, монастирів та релігійних організацій у Рівненській області. З благословення та безпосереднього сприяння владики на Дубенщині відродилися монастирі.  Діють недільні школи. Владика часто відвідує Дубенщину та бере активну участь у церковному та громадському житті краю, а також достойно представляє Україну та Православну церкву на міжнародному рівні. Активно допомагає українській армії та учасникам волонтерського руху в Україні”.
Про це повідомляє Дубенська РДА

 

 

794 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × три =