Знаний місцевий дизайнер Артем Клімчук долучився до створення образу «Veres Place». В активі Артема розробка дизайну таким закладам як «Блюз», «4х4», караоке-бар «Висоцький» та інші. Допомогти Народному Клубу він погодився безоплатно, зробивши таким чином свій внесок в ідею відродження футболу у Рівному.

– Допомогти у розробці дизайну «Veres Place» мене попростив віце-президент НК «Верес» Андрій Біланчук, і я з радістю погодився, – розповів Артем. – Як на мене, це повинно бути сучасне місце для креативних людей. Хочу застосувати тут різні технології. Наприклад, ігри з приставками, щоб вболівальники могли не лише подивитися футбол, але й пограти в нього. Найголовніша ж ідея – це має бути приміщення-трансформер. Замість важких диванів будуть легкі крісла мішки. Тобто доклавши мінімальних зусиль, простір можна буде транформувати під різні функції. Хочу використати тут свіжі, нейтральні кольори, хоча для клубних кольорів теж знайдеться місце.

Нагадаємо, «Veres Place» – це мультифункціональний об’єкт, який, як очікується, об’єднає в собі офіс, фан-шоп, кафе, конференц-зал і просто місце, де зможуть комфортно проводити час члени Народного Клубу.

На фото – Андрій Біланчук та Артем Клімчук

За повідомленням інформаційної служби НК «Верес»20160530134450

649 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 5 =