Так вирішили на засіданні члени постійної комісії облради з економічних питань та комунальної власності, адже автопарк обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф останнім часом поповнився сучасними спецавтомобілями.

Із проханням повернути автомобілі «швидкої допомоги» для потреб районів до обласної ради звернулись Березнівська, Демидівська, Дубенська, Костопільська районні ради та Зарічненська райдержадміністрація. Ці автомобілі наприкінці минулого року у рамках медичної реформи були передані у підпорядкування обласному Центру медичної допомоги та медицини катастроф, хоча і використовувались у районах області для надання мешканцям екстреної медичної допомоги. Здебільшого це спеціальні автомобілі марки УАЗ-3962 та ГАЗ-2705.

Як проінформував депутатів в.о. головного лікаря обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  А.Бортнік, останнім часом автопарк закладу поповнився сучасними, оснащеними всім необхідним  спецавтомобілями. Тож потреба у використанні переданих з районів області автомобілів швидкої допомоги відпала.

Водночас, у районах спостерігається нехватка автотранспорту, необхідного для надання мешканцям невідкладної медичної допомоги, доставки по виклику лікаря у села, транспортування хворих у межах району. Так, наприклад, у Зарічненському районі автомобіль «швидкої» планують передати для використання Морочненській сільській амбулаторії, яка обслуговує 2490 осіб, що проживають у 8 віддалених селах прикордонної території.

Тож депутати обласної ради – члени «економічної комісії» погодились із наведеними аргументами, та підтримали пропозицію районів щодо передачі їм автомобілів швидкої допомоги. Але для остаточного рішення це питання буде винесене на розгляд чергової сесії обласної ради.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

501 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 6 =

НОВИНИ