Батальйон територіальної оборони «Горинь» укомплектований на 69 відсотків. Про це повідомив командир батальйону на нараді з питань оборонно-мобілізаційних заходів в Рівненській області. Також на нараді повідомили, що зараз військовим не вистачає бутильованої води.

В свою чергу директор Департаменту соціального захисту населення Ольга Підкидач повідомляє: «Станом на сьогодні, у  зв’язку із військовими діями на території східної України, на Рівненщину переселилося 584 особи та майже усі прагнуть жити в обласному центрі».

Заступник начальника управління освіти та науки в Рівненській області Петро Коржевський додав: «При зарахуванні до навчальних закладів країни на навчання за рахунок коштів місцевого чи державного бюджету перевагою користуватимуться особи, у яких один із батьків-військовослужбовців (усиновлювачів) загинув чи визнаний судом зниклим безвісти. Такими «пільгами» діти військових можуть скористатися упродовж трьох років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти» 

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

 

886 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 3 =