У форматі постійної взаємодії Рівненської служби зайнятості з роботодавцями різноманітних галузей та з огляду на потужні матеріально-технічну базу та викладацький потенціал Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук, директор Костопільської районної філії РОЦЗ  Василь Харченко та директор РЦПТО ДСЗ Володимир Псюк провели на базі Олександрійського навчального відділення зустріч із керівником ПВБП «Базальтвирібпром» Володимиром Бачуком.
Одне з найпотужніших підприємств Рівненщини із 20-річним досвідом видобутку базальтових порід, різанням, обробленням та оздобленням декоративного та будівельного каменю – граніту та базальту формує команду висококваліфікованих працівників. Це, на думку керівництва, напряму впливає на ефективність роботи підприємства.На порядку денному підвищення професійного рівня 14-ти фахівців.
В Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ відвідувачам презентували можливості навчального закладу: завідувач відділення Олександр Сидорець  провів екскурсію кабінетами та майстернями. У ході зустрічі партнери обговорили умови подальшої співпраці та навчання фахівців ПВБП «Базальтвирібпром».
Повідомляє Діна Мазуркевич, РЦПТО ДСЗ
398 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 5 =