Безпека на дорозі – справа кожного, вважають у Державтоінспекції Рівненщини. Тому, днями, працівники ДАІ провели флешмоб, метою якого було привернути увагу мешканців обласного центру до проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму, яка наразі так гостро постала в області.

1Долучитися до проведення акції правоохоронці запросили своїх помічників ¬ – юних інспекторів дорожнього руху із ЗОШ №23 міста Рівне. Допомагали працівникам ДАІ і герої мультфільму «Фіксики», а саме Сімка та Нолик, які так подобаються малечі. Разом з інспекторами ДАІ на вулицях міста учасники акції закликали жителів не порушувати Правил дорожнього руху та бути гідним прикладом для підростаючого покоління. Отримуючи тематичні листівки-пам’ятки, які роздавали перехожим ЮІРівці, пішоходи дякували і обіцяли бути правосвідомими громадянами. У свою чергу «Фіксики» в ігровій формі перевіряли у діток знання Правил дорожнього руху. Останні ж, за правильні відповіді, отримували у подарунок повітряні кульки.

2– Ми впевнені, що завдяки таким профілактичним заходам ситуацію на автодорогах можна змінити на краще. У свою чергу працівники Державтоінспекції постійно проводять профілактичну роботу серед підростаючого покоління, аби зменшити кількість ДТП за їх участю. Однак, сім’я відіграє не останню роль у даному питанні. Діти в усьому наслідують своїх батьків. І тому, дотримання Правил дорожнього руху дорослими є найкращим прикладом для дітей, – зауважив начальник Державтоінспекції Рівненщини Олександр Семенюк.

3У ДАІ впевнені, такі заходи покликані не тільки дарувати радість та позитив мешканцям міста, але й впливати на свідомість кожного громадянина.
Тож у Державтоінспекції Рівненщини підкреслюють актуальність проведеного заходу, і запевняють, що подібні акції будуть проводитися і надалі.

4 5Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області

717 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − сім =