На цьому сьогодні, 18 листопада, наголосив начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук під час виїзної робочої наради керівного складу поліції Рівненщини у Корці.
Особливу увагу під час наради приділили питанню організації встановлення уніфікованих систем відеонагляду в рамках проекту «Безпечне місто». Головний поліцейський Рівненщини дав завдання керівникам районних відділів активно співпрацювати з місцевою владою із зазначеного питання.
«За підтримки обласної та міської влади ми створюємо ситуаційний центр, де спостереження із усіх камер області вестиметься централізовано, – зазначив Валерій Самчук. – У центрі передбачено відповідний штат, який працюватиме цілодобово, відтак це дасть можливість залучати експертів та фахівців, приймати відповідні управлінські рішення, оперативніше розкривати злочини та ідентифіковувати особу злочинця». 
У ході наради проаналізували стан криміногенної ситуації в області. Валерій Самчук звернув увагу особовому складу на необхідності посилення превентивної функції, зокрема  профілактики правопорушень, пов’язаних з насильством у сім’ї.
Після наради очільник ГУНП в Рівненській області провів зустріч з жителями Корецького району та націлив новопризначеного керівника місцевої поліції Івана Крайняя на активну взаємодію з громадою.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Теґи:
414 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + 20 =

НОВИНИ