У процесі реформи децентралізації, створення ОТГ та проведенні галузевих реформ – бібліотеки Рівненщини стають потужними інформаційними центрами, які прагнуть донести об’єктивну, неупереджену інформацію про децентралізацію місцевих громад області.  Як зробити це найкраще, бібліотекарі обговорили під час тренінгу “Робота PR-клубів бібліотек в умовах децентралізації”, що проводиться в рамках проекту Пульс, який реалізує Асоціація міст України.
Експертними думками стосовно особливостей реформування громад, та роботи бібліотек в ОТГ  з учасниками поділилася  регіональний консультант з бюджетних питань  Асоціації міст України Людмила Кушнер.
 Особливу увагу  ментор програми Тамара Козицька  звернула на роль і місце бібліотек в умовах галузевих реформ, а також розповіла як правильно співпрацювати зі ЗМІ. Бібліотекарі громад, нині осучаснюють свою роботу, адже бібліотека стає місточком комунікації для усіх сільських мешканців, і особливо старшого віку. Сьогодні бібліотека громади – це не лише книги, а й безліч цікавих та пізнавальних заходів.
В умовах проведення реформ бібліотекарі самі зацікавлені, аби їх почули, відтак шукають різні шляхи розвитку та функціонування бібліотек у громадах. Власним досвідом поділилася  директор бібліотеки Смизької громади.
Під час тренінгу бібліотекарі вирішили створити власний унікальний медіа-ресурс для поширення інформації про переваги та проблеми децентралізації в області, який невдовзі почне  працювати з регіональними ЗМІ. Подібні навчання відбуваються у всіх областях України.
Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України
453 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × один =