До складу делегації увійшли ветерани Афганської війни, Другої світової війни, учасники АТО, керівники Всеукраїнських ветеранських організацій. Вони дізнаються про діяльність влади щодо дотримання прав учасників бойових дій в усіх куточках України.

Як зазначив під час зустрічі заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, на Рівненщині з усією серйозністю відносяться до цієї категорії людей та не розділяють – чи то учасники АТО, чи то ветерани Другої світової війни.

«Ветерани – це особлива категорія, і їхні звернення розглядаються першочергово. У 2016 році ветеранські організації Рівненщини з обласного бюджету отримали на свою діяльність 450 тисяч гривень. Ефективно співпрацюємо із Центром АТО. За рік його існування вдалося вирішити чимало проблем тих, хто повернувся зі Сходу», – розповів Ігор Тимошенко.

За його словами, Рівненщина – одна з перших областей, де розпочали виділяти земельні ділянки учасникам АТО. А головною лікувальною базою для усіх категорій ветеранів є Клеванськийгоспіталь. Щороку в заклад направляють максимальне фінансування – в рази більше від інших лікувальних закладів області. Як результат, госпіталь Рівненщини – один з кращих по Україні.

Делегація ветеранів подякувала керівництву області за ставлення до ветеранів, дотримання їх прав, а також за те, що піклуються про історію – у належному стані утримуються пам’ятники, обеліски та меморіали, присвячені усім загиблим за Україну.

Делегація планує відвідати історичні місця Рівного, Острога та Дубно.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:
592 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 3 =