Відповідно до Указу Президента найближчим часом зі служби будуть звільнені військовослужбовці, які були призвані минулого року під час 6-ї хвилі мобілізації
Це остання черга звільнення у запас громадян, які були мобілізовані на військову службу у 2014-2015 роках під час особливого періоду.  
«Звільнення буде здійснюватися поступово, з метою недопущення зниження боєготовності підрозділів, поступового вивільнення посад, здачі посад, бойової техніки та майна. До кінця вересня буде звільнено 5% від загальної кількості мобілізованих, у тому числі із районів АТО», – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу — заступника начальника Генерального штабу ЗС України генерал-майор Володимир Талалай.
Основна частка мобілізованих військовослужбовців звільниться у жовтні 2016 року.
Пріоритетним завданням керівництва військових формувань України, в першу чергу ЗСУ, за його словами, є поступова заміна мобілізованих військовослужбовців на мотивованих добровольців — контрактників.
Так, у 2016 році у Збройних Силах України вже прийнято на військову службу за контрактом понад 53 тис. осіб (з них близько 11 тис. — з числа мобілізованих військовослужбовців).
Довідка.
26 вересня Президент України – Верховний Головнокомандувач ЗСУ – підписав Указ № 411/2016, яким будуть звільнені військовослужбовці по мобілізації, які були мобілізовані у 2015 році під час 6-ї черги (третя черга осіб, мобілізованих відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 № 15). Це остання черга (близько 20 тис. військовослужбовців) з числа мобілізованих у 2014 — 2015 роках громадян.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
495 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 5 =