pm888image001Як відомо учора у Рівному невідома особа скоїла зухвале та цинічне вбивство. Із власних джерел сайту “Новини по-рівненськи” стали відомі нові подробиці злочину.
“Ми з донькою піднімались о 12 годині додому і нікого не бачили. А о 12:20 його тіло вже знайшли”, – каже налякана жителька під’їзду в якому сталась трагедія, та з острахом додає – її жахає думка, що могла з дитиною стати небажаними свідками.
Тіло лежало на шостому поверсі, біля мертвого чоловіка пістолет із глушником та гільзи. За попередньою інформацією 4 кулі пройшли на виліт, ще 4 лишились у тілі. Яка саме була смертельною покаже експертиза.   У злочину є всі ознаки того, що до нього ретельно готувалися – пістолет з пневматичного перероблено на бойовий, а спусковий гачок та рукоятка пістолета були обмотані медичним пластиром.
pm871image002
Жертвою став 37-річний Іван Мамчур працівник Рівненського слідчого ізолятора. На момент вбивства був у відпустці. Працював покійний у СІЗО з 2011 року в інженерно-технічному відділі. Версію, що вбивство пов’язане з професійною діяльністю в плановому порядку відпрацьовують, хоча безпосередньо з засудженими убитий не працював. Його колеги також вбивство не пов’язують з роботою, відкликаються про колегу, як врівноваженого та спокійного, до того ж кажуть, що він ніколи не був поміченим у встановленні незаконних зв’язків з ув’язненими.
До 2009 року чоловік був спецпризначенцем у розвідці. Існує версія, що саме з військовим минулим пов’язаний злочин.
Для рідних, друзів та колег звістка про убивство Івана Мамчура стала шокуючою. Відомо, що перебуваючи у відпустці він нікуди надовго не відлучався та увесь час присвячував сім’ї. Його завжди позиціонували, як зразкового сім’янина.
Люди у дворі фатального будинку налякані та спантеличені. Другий день проходять слідчі дії та проводяться допити. Наразі відомо, що у той день перед трагедією двоє мешканців бачили у дворі будинку незнайомого підозрілого чоловіка з чорним пакетом. Правоохоронці уже працюють у даному напрямку та з’ясовують хто той чоловік та чи має він відношення до вбивства.
pm991image003
Вікторія Малецька
Теґи:
1 348 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =