У селі Обарів Рівненського району добудовують дитсадок
Нині тривають останні приготування до відкриття 4-х нових груп і вже за декілька тижнів дошкільний заклад зможе прийняти до сотні діток.
До цього в Обарівській сільраді не було повноцінного садочка, а заклад з  короткотривалим перебуванням не давав змоги охопити усіх дітей дошкільною освітою.
«Це один із об’єктів, що фінансується Державним фондом регіонального розвитку.Цьогоріч на заклад спрямували понад 9 мільйонів бюджетних коштів. Дитсадок вже готовий на 90%», – розповів заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.
За його словами, в дошкільному закладі завершують штукатурити стіни, завозять меблі, монтують сантехніку. На подвір’ї буде 4 дитячих майданчики та один спортивний. Активно триває робота з облагородження території: викладають бруківку, встановлюють паркан.
Зовні дошкільний заклад матиме яскравий дизайн – вікна з різнокольоровим обрамленням.
Загалом цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на умовах співфінансування будують та ремонтують 14 соціальних об’єктів області, а це школи, дитсадки та лікарні. Деякі з них вже завершили, а частина чекає на відкриття.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
1 234 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 8 =