Відтепер зареєструвати бізнес, отримати необхідні довідки, а також інформацію про компанію підприємці можуть через Інтернет, не виходячи із дому. Це можна зробити завдяки електронному он-лайн сервісу на оновленому сайті Мінюсту.

А для цього заявнику достатньо зайти на сайт Міністерства юстиції Україниhttp://new.minjust.gov.ua/ua, вказати критерії пошуку для формування запиту та сплатити кошти через мережу Інтернет за допомогою платіжної картки. Плата становить 75 відсотків від вартості оформлення документів у паперовому вигляді. Тож, витяг або ж довідка коштуватиме 45,68 гривень, а виписка – 18,27 гривень.

Інформація формується автоматично в режимі «он-лайн».

Отримані документи мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Автентичність кожного електронного документу підтверджується його номером. Номер документу надається заявнику одразу після оплати та міститься на кожному аркуші документу.

Час побудови електронних витягів, виписок та довідок залежить від критеріїв пошуку. В середньому час побудови запиту становить 15 секунд, але деякі витяги можуть будуватись близько 5 хвилин та більше.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

У свято Трійці «водили Куста» на Дубровиччині

Сарни відсвяткували 130-річчя

На Рівненщині на честь загиблого бійця Олександра Бойка встановили пам’ятну дошку

tomat_green-01

505 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 12 =