21 листопада цього року, 57-річний Бойчук Григорій поїхав на роботу велосипедом. Увечері чоловік повертався додому, але побачити рідних йому не судилося… Про загадкове ДТП, результати поліграфа та «зв’язані руки» правоохоронців читайте у “Новинах по-рівненськи” далі.
Бойчук Григорій, фото: rv.npu.gov.ua
22 листопада вранці, дружина Григорія, Софія, на узбіччі дороги знайшла особисті речі чоловіка. За допомогою жінка одразу звернулась до правоохоронців. У результаті розшукових заходів, поблизу села Антонівка, було виявлені сидіння від велосипеда, уламки бампера кольору «сірий металік» та сліди гальмування. Утім самого Григорія Бойчука ніде не було.
У поліції переконані того вечора на дорозі сталося ДТП. Ба більше, нині на штраф майданчику стоїть БМВ з механічними пошкодженнями, які характерні саме для автопригоди. Експерти виявили на автівці сліди крові і волосся…
Автомобіль поліцейські знайшли у лісі. Його власник Ігор Зарицький. Син колишнього заступника голови Костопільської міської ради, досить відомий підприємець у місті.
Утім навіть після цього, з’ясувати де Григорій Бойчук не вдалося, адже власник авто співпрацювати з поліцією відмовляється.
З власних джерел «Новинам по-рівненськи» стало відомо, що підозрюваний погодився пройти опитування на поліграфі. Результати вказують на причетність чоловіка до ДТП у тому числі і приховуванні тіла розшукуваного.
Утім застосування поліграфа в КПК України не врегульоване і до процесуальних дій не належить. Правоохоронці мають право використовувати «детектор брехні», але його результати мають орієнтувальний характер у розслідуванні і не можуть бути прямим доказом у суді.
Тож поки Ігор Зарицький відмовляється від показів, та не зізнається де тіло чоловіка, притягнути його до відповідальності зась.
А поки йде розслідування донька та дружина Григорія Бойчука не знаходять собі місця, десь у глибині душі просто відмовляються вірити у найстрашніше та по-людськи просять підозрюваного повернути тіло рідної людини.
Надія Литвинюк, Вікторія Малецька.

 

3 149 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − два =