13-14 вересня у місті Тбілісі (Грузія) відбувся Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів. Ліцензії на ці змагання вибороли двоє вихованців комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради: Владислав Кузько та Дмитро Мірошник.
03.jpg– На жаль, після проведених сутичок Дмитро втратив можливість поборотися за медаль та у підсумку став шістнадцятим. На шляху до фіналу Владислав Кузько (42 кг) впевнено переміг борців із США, Вірменії та Азербайджану, лише у фіналі в запеклій сутичці юний спортсмен поступився іранському борцю. Рахунок поєдинку Омід Арамі (Іран) – Владислав Кузько (Україна) 2-1, – повідомив з комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради Дмитро Шевчук, тренер Владислава Кузька.
111.jpg
Срібло Владислава Кузька на Чемпіонату світу серед кадетів стало єдиною нагородою для борців збірної команди України греко-римського стилю. Кадетська збірна в командному заліку розташувалась на 15-ому місці. Набрали борці всього 14 очок, 9 з яких завдяки Владиславу Кузьку
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
639 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − сім =

НОВИНИ