аеропортУ ході засідання постійної комісії з економічних питань та комунальної власності, яке відбулось під головування Михайла Кириллова, депутати обговорили шляхи виведення з кризи та налагодження повноцінної роботи комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Рівне».
У роботі постійної комісії взяли участь голова облради Микола Драганчук, перший заступник голови Олександр Корнійчук та заступник голови Олексій Бучинський.
Голова постійної комісії Михайло Кириллов проінформував депутатів про зустріч з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, у ході якої він разом з депутатом облради Юрієм Шарманським та директором аеропорту Ігорем Насинюком, презентували міністру антикризовий план діяльності Міжнародного аеропорту «Рівне».
В результаті зустрічі міністр пообіцяв сприяти у наданні знижок для авіаперевізників, що дозволить здешевити квитки на рейс та продовжити дозвіл на користування радіочастотами, щоб аеропорт мав можливість обслуговувати нічні рейси.
Водночас, погасити борги підприємства, а це біля 12 мільйонів гривень, доведеться самотужки – Уряд їх списувати не буде.
Тож депутати облради – члени економічної комісії шукали шляхи погашення боргів підприємства, щоб дати йому можливість подальшого розвитку та отримання прибутків від діяльності.
Присутній на засіданні постійної комісії заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко зауважив, що структура боргу наступна – приблизно 6 мільйонів гривень до Пенсійного Фонду, яку слід сплатити, а інші 6 мільйонів гривень можна реструктуризувати та розтягнути їх сплату на п’ять чи більше років. Для цього необхідно звернутись до суду. Якщо буде відповідне рішення суду, то рахунки аеропорту можна розблокувати і залучати інвесторів.
Тож депутати підтримали пропозицію Михайла Кириллова і рекомендують облдержадміністрації винайти механізм реструктуризації боргів комунального підприємства та кошти з бюджету області для їх погашення.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
671 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × два =