Володимирецька центральна районна лікарня стала переможцем конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані на території України у 2015 році.
Медзаклад зайняв 3-є місце у номінації «Об’єкти громадського призначення».
До складу журі конкурсу увійшли фахівці будівельної галузі, серед яких – представники Мінрегіону, архітектурно-будівельної інспекції, Академії будівництва України, спілки архітекторів, науково-дослідних інститутів.
Мета конкурсу – показати роботу містобудівників, архітекторів та забудовників, які у сучасних непростих інвестиційних умовах продовжують створювати хороші та цікаві об’єкти, що можуть бути прикладом для інших.
Нагадаємо, урочисте відкриття лікувального корпусу Володимирецької ЦРЛ після реконструкції відбулося у січні 2016 року.
Оновлена лікарня в повній мірі відповідає вимогам сучасного закладу надання медичних послуг населенню. Реконструкція поліклінічного корпусу під лікувальний корпус дозволила створити хірургічне відділення на 19 ліжок з операційним блоком, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, приймальне відділення та консультативно-діагностичну поліклініку на 250 відвідувань.
Загалом вартість робіт з реконструкції поліклініки склала 35,2 млн гривень, з яких у 2015 році з держбюджету було виділено 25,7 млн гривень. З них 11,6 млн гривень було витрачено на закупівлю сучасного медичного обладнання.
Володимирецька центральна районна лікарня забезпечує вторинною медичною допомогою 64 тисячі жителів району, з них близько 20 тисяч дітей.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
897 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + два =