Сьогодні відбулось чергове засідання робочої групи з питань вивчення шляхів розв‘язання ситуації, що склалась з введенням в експлуатацію житлового комплексу «Золота підкова» в м.Рівне. Головував на засіданні заступник голови облради Степан Павлюк.

3Участь у засіданні робочої групи також взяли всі зацікавлені та причетні до будівництва сторони.

Члени робочої групи обговорили та прийняли рекомендації із питань, порушених на попередньому засіданні невдоволеними громадянами-інвесторами будівництва.

Щодо зміни будівельних номерів квартир члени групи заслухали інформацію  представника фірми забудовника Сергія Полоцького. Члени робочої групи дійшли до висновку, що змінено лише формальні номери квартир, без зміни проекту, площі, поверху, фактично квартира залишається та сама. Тож робоча група констатувала цей факт.

4Щодо зміни категорії будівництва з 4-ї на 3-тю, чим невдоволені заявники. Це питання детально вивчила постійна комісія облради з питань архітектури, будівництва, благоустрою та залучення інвестицій, засідання якої відбулось вчора. Відповідно до її рекомендацій, зниження категорії складності житлового комплексу «Золота підкова» в м.Рівне з 4-ї до 3-ї категорії було здійснено для спрощення процедур погодження документів та введення в експлуатацію. Зміна категорії складності об’єкту «Золота підкова» з 4-ї на 3-тю на експлуатаційні характеристики не впливає. Це ж підтвердили і представники інспекції архбудконтролю в області, і директор департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Володимир Дмитрук. Більшістю голосів ця рекомендація була підтримана.

Це викликало бурхливе невдоволення членів ініціативної групи інвесторів «Золота підкова», які вважають такі дії неправомірними та звинуватили представників облдержадміністрації, інспекцій, облради у небажанні виконати їх вимоги. Забудовника, контролюючі органи назвали злочинцями та хабарниками. А по суті вимагають визнати будівництво комплексу таким, що не відповідає нормативам та повернути їм кошти з врахуванням інфляції.

– Відносини громадян-інвесторів та забудовників мають приватний цивільно-правовий характер, тому ні облрада, ні облдержадміністрація не мають права втручатись в них. Хоча ми хочемо, щоб комплекс якнайшвидше був добудований і люди отримали квартири. Якщо щось комусь не подобається – необхідно звертатись до суду. А тут виходить так, що люди, які вклали у будівництво кошти самі ж гальмують продовження будівельних робіт, – прокоментував ситуацію Степан Павлюк.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

1 524 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − 3 =

НОВИНИ