Про майбутню співпрацю говорили сьогодні голова Бугринської ОТГ Гощанського району Сергій Пилипчук і учасники делегації із гміни Лукта, що у Вармінсько-Мазурському воєводстві. Як виявилося, ці дві громади мають багато спільного та готові, за взаємної підтримки, вирішувати важливі для місцевих мешканців питання.
Разом із польською делегацією відвідав Бугрин голова обласної ради Микола Драганчук. Адже саме завдяки його ініціативі відбулася ця зустріч.
– Реформа місцевого самоврядування є однією із найуспішніших у Польщі й досвід наших сусідів-поляків є надзвичайно корисним для об’єднаних територіальних громад Рівненщини. Власне, Бугринська ОТГ входить в п’ятірку тих, які першими зважилися на децентралізацію і має позитивні результати роботи. А за підтримки польських партнерів може ще швидше пройти час реформування, уникнути багатьох можливих помилок і покращити життя громади, – відмітив голова обласної ради Микола Драганчук.
Під час візиту учасники делегації ознайомилися також із роботою місцевого підприємства «Країна смаку» та відвідали Бугринський агротехнічний ліцей.
Було приємно почути гостям і те, що пожежні костюми, каски, взуття і сумка для надання першої медичної допомоги, якими користується місцева добровільна пожежна дружина, – гуманітарна допомога з Польщі.
– Я, як і більшість учасників делегації, вперше в Україні. Але раніше тут бували мої родичі. Для нас важливо мати сильних сусідів, тож готові до співпраці, – підкреслив війт гміни Лукта Роберт Маліновскі.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Теґи:
337 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − чотирнадцять =

НОВИНИ