Відповідно до наказу УМВС України в Рівненській області бухгалтера одного із підрозділів УМВС, яка впродовж 2011-2015 років привласнювала передбачені на оплату праці державні кошти, звільнили з роботи.
Нагадаємо, під час проведення позапланової перевірки фінансово-господарської діяльності фахівці сектору внутрішнього аудиту УМВС України в Рівненській області встановили факт привласнення грошових коштів попередньо у сумі понад півмільйона гривень вільнонайманим працівником – бухгалтером одного із підрозділів органів внутрішніх справ.
Посадовець, використовуючи службове становище, шляхом підробки фінансових документів, привласнювала частину коштів державного бюджету, які виділялися для виплати грошового забезпечення та оплати праці працівників підрозділу, перераховуючи їх на свій картковий рахунок.
За результатами проведеного за цим фактом службового розслідування встановлено, що впродовж 2011-2015 років бухгалтер допустила втрату державних коштів у сумі майже 860 тисяч гривень.
— За вчинення грубого порушення трудових обов’язків, що виразилося у здійсненні порушень фінансово-бюджетної дисципліни у період з першого липня 2011 року до першого квітня цього року спеціаліста-бухгалтера одного із підрозділів звільнено з роботи на підставі пункту 1 частини 1 статті 41 Кодексу законів про працю, — повідомив начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов. —Кримінальне провадження, відкрите за ознаками злочину, передбаченого статтею 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), розслідує прокуратура області.

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

РІВНЕНСЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ ЗАТРИМАЛИ СЕКРЕТАРЯ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ПІД ЧАС ОДЕРЖАННЯ НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИ

НА РІВНЕНЩИНІ В ХОДІ РОЗСЛІДУВАННЯ РОЗБОЮ МІЛІЦІОНЕРИ ВИЛУЧИЛИ 57 КІЛОГРАМІВ БУРШТИНУ

Коли буде економія електроенергії в Рівному?

Березнівські лісівники придбали для воїнів АТО тепловізор

Рівненська ОДА – в трійці найбільш відкритих адміністрацій України

НА САРНЕНЩИНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ З’ЯСОВУВАЛИ СТОСУНКИ ЛОПАТОЮ

У РІВНОМУ МІЛІЦІОНЕРИ ВИЛУЧИЛИ У “МІНЯЙЛ” ВАЛЮТИ НА 250 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

У Рівному підстрелили 48-річного чоловіка

tomat_green-01

Теґи:
484 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 10 =