У Рівному відбувся грандіозний фестиваль-ярмарок “Бульба-фест”. Захід пройшов вже втретє і цьогоріч в рамках реалізації проекту “Громадський бюджет Рівного”. Впродовж 18 та 19 серпня територія перед стадіоном “Авангард” перетворилася на справжнє фестивальне містечко: можна було зустріти в ярмарковій зоні близько сотні товаровиробників з усієї України та почастуватися смаколиками від гостей у фуд-зоні. Окрім цього на дводенному святі була насичена концертна програма. В перший день свята виступали популярні “Без обмежень”, які на свій виступ зібрали десятки тисячі рівнян та гостей фестивалю. Другого дня унікальними учасниками “Бульба-фесту” були  лицарі з Львівщині, котрі в обладунках билися вогняними мечами та розважали публіку своїми “не дитячими” конкурсами. Також на сцені виступали рівненькі гурти, вихованці місцевих палаців культури та переможці фестивалів. Були презентації одягу від Всеукраїнських й місцевих торгових марок, парад вишиванок та багато інших розвах і виступів. Не оминули увагу рівняни і фотозони та відпочивальні локації фесту. Відвідувачі із захопленням розглядали їх та залюбки фотографувалися на колоритних та стилізованих декораціях.
Переглянувши стрічку у соціальних мережах, можна з впевненістю сказати, що Третій Всеукраїнський фестиваль-ярмарок “Бульба-фест” пройшов дуже яскраво та гучно.
За словами організаторів, навіть погода посприяла, аби фестивальний вікенд вдався на славу, а рівняни малу змогу гарно відпочити на сімейному святі. Зокрема Роман Яворський написав у себе на сторінці у Фейсбуці:
Команда Івент-агенції “Мегаподія”. ГО “Рівняни”. Татьяна Клименкота її чудові помічники. Це ті люди, хто доклав неймовірних зусиль та навиків, щоб організувати третій Всеукраїнський фестиваль-ярмарок “Бульба фест” на новій локації – біля стадіону “Авангард”.
Хочу сказати вам ДЯКУЮ! Величезне дякую за неймовірний фестиваль.
Не менш щире дякую хочу сказати десяткам інших людей, установ та організацій, без допомоги яких цей “Бульба фест” не був би таким класним та комфортним.
В той час, коли Львів та Київ заливало дощем, а довкола нашого міста літали чорні хмари, у Рівному була гарна погода і тисячі рівнян й гостей міста змогли сповна відпочити під відкритим небом. За це я дякую Господу Богу!!! 
Величезні переживання, чи пройде все гладко на новій локації, виявилися марними – все вдалося. Дякую усім за гарні відгуки. Врешті-решт, дякую всім рівнянам, які підтримали проект “Бульба фест” на голосуванні Громадського бюджету м.Рівне. Нагадаю, з-поміж всіх проектів він виграв у голосуванні, набравши найбільше голосів. Ви також зробити цей фестиваль таким, яким він був.
Сьогодні, втомлені і щасливі, розбираємо локації “Бульба фесту”. Моя думка – місто заслуговує, аби таке свято відбувалося у Рівному. Та й самі рівняни, створивши аншлаг під час бульба-вікенду, довели, що воно їм потрібно. 
Згодні?)
490 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − вісім =