Андрій Хливнюк: “Не шукайте собі короля, месію. Вони голі“.
Такий головний меседж туру  та міні-альбому “Голий король” відомого українського гурту Бумбокс. Власне саме композицією “Голий король” розпочався довгоочікуваний концерт артистів у Рівному.
Андрій Хливнюк про “Голого короля”: “Я не писав пісню про якогось конкретного політичного діяча. Але, думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною“.
Під час спілкування з місцевими журналістами музикант відмітив, що за 13 річну історію гурту альбом “Голий король” вперше вийде на вінілі, CD і касетах: “Вініл це більше для себе. Знаєте є такий жарт: музикант – це людина, яка їде на автомобілі за 500 доларів, везе техніки на 5000 доларів, щоб заробити 50. Це стосується і вінілу. Вініл не продається якимись там сотнями тисяч і тираж його невеликий. Але це якісь звуку і можливість прослухати максимально якісно“.
Музикантів рівняни зустріли відразу шквалом емоцій та оплесків.
Мінімум слів між композиціями та максимум музики. Першими прозвучали нові пісні гурту, а тоді вже разом з рівнянами Андрій Хливнюк виконував добре відомі усім хіти.
Вже понад десять років я шанувальниця Бумбоксу і що разу коли відвідую концерт це неймовірні емоції. Вони найкращі“, – ділиться враженнями рівнянка Людмила Фролова.
Фанати шаленіли та не жаліли своїх голосових зв’язок і долонь. Вже на третій пісні, глядачі не змогли усидіти на місці та подалися підтанцьовувати.
Атмосфера, яка панувала у концертній залі МПК “Текстильник” була дійсно незабутньою.
“На біс” Бумбокс виконали три композиції, фінальною стала пісня “Люди”:
Люди ми тільки тоді. 
Як дуже сильно любимо. 
Тільки тоді, коли любимо ми. 
Можемо зватись людьми
Емоційну віддачу рівнян відмітив і соліст гурту: “Це не глядач, це просто кайф“.

 

595 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − 18 =