Нещодавно до Рівного приїжджав володар фіолетового поясу по бразильському джиу-джитсу, чемпіон Лондону та Польщі, представник команди CHECKMAT – Кашицький Петро. А приїхав чемпіон спеціально для участі у семінарі, який організував Рівненський клуб Бразильського Джиу-Джитсу «Будокан». Аби познайомитись із особливостями техніки боротьби  польського колеги на захід приїхали спортсмени з усієї Рівненщини та Волині.

«Такий захід для нас є не просто обмін досвідом – це популяризація спорту та здорового способу життя серед молоді», – розповідає тренер клубу Бразильського Джиу-Джитсу “Будокан” Михайло Стрілець.

adxb-XaD5II

А прививають любов до спорту у клубі з самих юних років – наймолодшому спортсмену 4 роки.

«Подаємо дітям матеріал у ігровій формі, так вони швидше засвоюють та повторюють. Розминка зазвичай проходить у вигляді змагань двох команд, дітлахи і самі не помічають, як проходять усю програму тренувань», – поділилась досвідом дитячий тренер клубу Аврора Невська.

Загалом організатори відмічають, що на семінарі панувала дружня атмосфера, всі представники клубів гарно себе відрекомендували і показали своє уміння. Після того, як учасники заходу відпрацювали прийоми та техніку боротьби в партері, усі бажаючі мали змогу спробувати свої сили у дружніх поєдинках.

“Дякуємо Петру Кашицькому за чудовий семінар і сподіваємося на подальшу співпрацю. Висловлюємо окрему подяку президенту Федерації кікбоксингу “Будокан” Герзелю Володимиру Віталійовичу за змогу не лише проводити  семінари, тренування а й брати участь у масових заходах нашого міста», – підсумовує свою розповідь Михайло Стрілець. – «А всім хто бажає спробувати свої сили в цьому надзвичайному виді спорту ми запрошуємо відвідати наш клуб»

А проходять тренування по вулиці Фабрична 7а. Відкрийте для себе світ Бразильського джиу джитсу!!!

DxolE0Sn2a0

 

581 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − сім =

НОВИНИ