5645d8701b60022225f2dcce90f27666Черговий тур спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона», організатором якого є комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, пройшов у Володимирецькому районі. Він став дебютом для чемпіона Європи з бейсболу серед молодіжних команд Богдана Левандовського.
Юний спортсмен впевнено провів урок фізкультури для учнів Мульчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Богдан розповідав школярам, що необхідно вести активний та здоровий спосіб життя, адже це дисциплінує, розвиває наполегливість.
Не обійшов увагою спортсмен і свої здобутки. Зокрема, всі із цікавістю слухали, що він у складі збірної України віком гравців до 21 року виграв чемпіонат Європи з бейсболу, що проходив в Ізраїлі влітку цього року. В фіналі українські бейсболісти перемогли російську команду з рахунком 7:5. Упродовж турніру збірна України U21 виграла усі свої матчі групового раунду та здобула золоті медалі чемпіонату Європи.
IMG_0211.JPGЧемпіон провів для дітвори розминку. Також школярі отримали майстер-клас від титулованого бейсболіста. Кожен мав змогу чимдуж вдарити битою м’яча чи спіймати його з використанням спеціального інвентарю.
Переможцям та призерам конкурсу малюнків на спортивну тематику, що відбувся у школі з нагоди «Розминки від чемпіона», Богдан Левандовський вручив призи з олімпійською символікою.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
511 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 7 =