сказУ зв’язку із випадком захворювання лисиці на сказ у селі Будераж, рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Здолбунівській районній державній адміністрації від 24.01.2017 року № 2 було оголошено неблагополучним щодо захворювання на сказ с. Будераж та введені карантинні обмеження, а також визначено наступні межі загрозливої зони, а саме смт. Мізоч та села Суйми, Півче, Нова Мощаниця, Мости, Новий Світ, Зелений Дуб, Святе, Борщівка Перша, Борщівка Друга, Буща, Клопіт, Озерко, Білашів, Дермань Перша, Дермань Друга, Стара Мощаниця, Підгайне, а також лісові та польові мисливські угіддя Здолбунівської ГО УТМР та ПМГ «Мости» ТзОВ «Хліб України Рівне».
До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.
В рамках прийнятого «Плану заходів по ліквідації осередку сказу в c. Будераж, оточуючих населених пунктах та лісових масивах які входять в загрозливу зону» вживаються всі заходи по недопущенню поширення збудника інфекції, а саме подвірний обхід з проведення додаткових антирабічних щеплень, роз’яснювальна робота серед населення, тощо.
Звертаємо особливу увагу мешканців району на тенденцію до зараження котів та не вакцинованих собак сказом. В зв’язку з цим в черговий раз просимо надати домашніх собак та котів у найближчу установу ветеринарної медицини для щеплення проти сказу, а при появі клінічних ознак захворювання доставляти тварину для огляду. Слід дотримуватись правил утримання та вигулу домашніх собак і котів, не створюючи небезпеку оточуючим.
Про це повідомляє управління Держпродспоживслужби в Здолбунівському районі
Теґи:
617 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × пять =