Нещодавно відбувся остатній захід напрямку «Ораторське мистецтво», який щонеділі впродовж жовтня збирав активну молодь Рівного, що організований молодіжною громадською організацією «Фундація Регіональних Ініціатив». Метою блоку було навчити учасників основам ораторства – правильної вимови, структурі виступу, управління емоціями, володіння жестами тощо. Організаторам заходу хотілось розробити різноманітну програму, тому запрошеними гостями були люди різних професій, яких поєднувало вміння тримати увагу публіки і самому «не впасти в бруд лицем» при ній. 1
Так, естафету «Ораторського мистецтва» відкрив гість з Києва Василь Комісаров – керівник центру розвитку «Риторі», тренер консультант з 15-ти річним досвідом та справді професійний оратор. Василь навчив учасників відрізняти справжній страх від надуманого та розповів як боротись і з тим. Без практики не обійшлось, де молодь вчилась відбивати складні питання та заперечувально відповідати без використання слова «Ні!».
Ще одним запрошеним гостем стала Наталія Кучина –кандидат наук із соціальних комунікацій, працівник кафедри культурології РДГУ. Наталія,  донесла учасникам важливість використання невербальних комунікацій (міміка, жести, постава) у бізнесі на переговорах, повсякденному житті.
На один із тренінгів блоку було запрошено Аілінчій Ганну, що  є актрисою Незалежної театральної лабораторії. Ганна, як ніхто, вміє керувати власним емоційним станом та впливати на стан аудиторії, секретами яких поділилася з учасниками Rivne Skills Hub. Також Ганна продемонструвала вправи для покращення вимови, завдяки яким вона подолала власних 3 дефекти мовлення.
Декілька майстер-класів для Rivne Skills Hub провела Тетяна Кравчук – тренер-практик, організатор культурних фестивалів та заходів. Де учасники вивчили особливості змісту промови, композиції і структури, її успішний початок і завершення,а також адаптація промови під аудиторію.

Гостями завершального заходу стали Людмила Казначєєва (кандидат історичних наук, доцент кафедри культурології РДГУ) та Оксана Юрченко (журналіст, радіоведуча та громадський активіст), де молодь  вчитись переконувати аудиторію у своїй правоті та спонукати її до дій.
Також приємними сюрпризами для учасників блоку був відео-лекторій, де вони мали змогу подивитись яскраві ораторські виступи та кава-брейк – для того, щоб зробити атмосферу більш неформальною та домашньою.

Проект Rivne Skill Hub реалізовується за підтримки групи компаній «Реноме» і вже стартував новий блок «Дебати та переговори». Тому не пропустіть свій шанс безкоштовно отримати нові знання. Детальна інформація за посиланнями:

54326

ВК: http://vk.com/debaty_ta_peregovory

ФБ: https://www.facebook.com/events/892626457491287

Прес-секретар РМ МГО «ФРІ»:Іванна Пашинська

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному діток з інтернату вчили готувати піцу та створювати екосумки

На Рівненщині в ДТП загинуло троє осіб

ДВОХ КОСТОПІЛЬЧАН ОШУКАЛИ НА П’ЯТЬ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

У РАДИВИЛОВІ ЗАТРИМАЛИ МЕШКАНЦЯ ЛЬВІВЩИНИ ІЗ НАВАНТАЖЕНИМ ПАТРОНАМИ ВЕЛОСИПЕДОМ

У цехах Рівненщини відновлюють протитанкові гармати

Соліст рівненської філармонії став «Заслуженим артистом України»

СЕРГІЙ МАКСИМОВ: “ПОЛІЦІЯ РІВНЕНЩИНИ І НАДАЛІ ПРОТИДІЯТИМЕ НЕЗАКОННОМУ ВИДОБУТКУ БУРШТИНУ”

На Рівненщині вперше обраних запрошують у «Школу депутата»

Занадто важким фурам заборонено їздити дорогами Рівненщини

tomat_green-01

Теґи:
562 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 7 =