Як повідомляє ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України», на Рівненщині спостерігається поступове зростання захворюваності на грип та інші гострі респіраторні інфекції. Протягом 4 тижня поточного року в області захворіло 5601 особа (482,8 вип. на 100 тис. нас.), серед них 3892 (69,5%) дитини. За тиждень було госпіталізовано 208 осіб, з них 163 дітей. У порівнянні з попереднім тижнем кількість хворих збільшилась на 7,6%.
Найбільше хворих зареєстровано у Радивилівському (918,2 вип. на 100 тис. нас), Зарічненському (872,6) та Дубровицькому (841,9) районах.
За минулий тиждень у вірусологічній лабораторії ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» виділили вірус грипу В від хворої 1975 р. н. з м. Рівне.
Щоб з’ясувати чи небезпечний вірус грипу типу В, Новини по-рівненськи звернулися за коментарем до завідувача відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань Віктора Мороза.
“Для населення це абсолютно немає ніякого значення який вірус грипу циркулює. Адже клінічно розрізнити хворого з грипом А і з грипом В неможливо. Ця інформація більш для фахівців. Віруси типу В не викликають інтенсивних епідемій, як вірус грипу А, і зазвичай є причиною локальних спалахів і незначних епідемій. Найчастіше вірус грип В вражає дітей. Разом з тим циркуляція грипу В може передувати епідемії викликаної грипом А. Як буде в подальшому розвиватись події із захворюванням на грип побачимо. – пояснює пан Віктор, та додає. – “А для населення раджу не думати які саме віруси циркулюють, а краще подбати про своє здоров’я зокрема зробити щеплення проти грипу”.
Теґи:
608 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 5 =